19u00 Antistresspoweet
19u10 Jacky Jassnes
19u20 Vana & Kristof Deadhead
19u50 Linda As
20u00 Martin Pulaski
20u15 Poëzie voor het Volk & De Wolven van La Mancha
22u15 Dwangbuizerdeffect
22u30 ZoMaMuzant
23u30 Rotterdamse keet o.l.v. Von Solo (deel 2) (NL)
00u30 Le Quadrialogue (FR)
01u30 Vitalski
01u45 Hans Plomp (NL)
02u00 Gijs Ter Haar (NL)
02u15 Danny Danker (NL)
02u30 Equinox The Peacekeeper
03u30 DJ Mister Man Paul
16u00 Opening Lach van de Powezie/Opening Powetry Laughter Festival (by The Antistressproject Crew)
16u15 Pierre Magis
16u30 Xavier Roelens
16u45 Johanna Pas
17u Achiel Van Ginkel
17u15 Waltax
17u30 Silke V
18u00 Sven De Swerts (Spyniopaat)
18u15 Ko De Laat (NL)
18u30 Roger Nupie
18u50 Henrik Kublick (DNK)
19u00 Danny Danker
19u10 Gijs Ter Haar
19u20 Pom Wolff
19u30 Yasuhiro Yotsumoto (JAP)
19u45 Frank Roger M
20u00 Aloïs De Beuseleir
20u45 Andy Fierens
21u15 Hans Plomp (NL)
21u30 Amanda Malinka
21u45 Linda As
22u00 Martin Pulaski
22u10 Gido Van Gent
22u40 Pelikaan (met Katelijne Loete en vrienden)
23u00 Boomknuffelaar
23u10 Stijn Vranken
23u25 Luk Paard
23u35 Wim Geysen
00u00 Varkenshond (Pig Dog)
00u35 SHUT UP
15u Vrij Podium/Free stage
16u30 Erika De Stercke
16u45 Flo
17u00 Ko De Laat (NL)
17u15 Amanda Malinka
17u30 De Schoolmeester
17u45 Enak Baeken
18u00 Gido Van Gent
18u30 Living Water revival
19u00 Runa S
19u15 Marc Tiefenthal
19u30 Martin Beversluis (NL)
19u50 Yoep
20u10 John Hölgens (NL)
20u30 Henrik Kublick (DNK)
20u45 Roger Nupie
21u00 Jacky Jassnes
21u15 The Joyous Cosmology, Ken Post, Kosmic Nomads, Bram Van Looveren & friends
22u30 Dwangbuizerdeffect
22u40 Silvia Agterberg's birthday-stage
met Catelijne Beijst, Aja Waalwijk, Paul Schaaps, Peter Posthumus, Hans Plomp, Fabiola & Silvia Agterberg (NL)
23u30 Ruigoord Rebels (NL)
00u35 Oersprong
01u05 Gilles Jules Torfs
01u25 Kenny De Thaey
01u45 Peter No Brain (GB - singsong)
02u10 Haroun El Rachid (percussie & Arabische zang)
02u30 OPEN JAM
19u15 Ine Beerens
19u45 Tom Driesen & friends
20u45 Charles Jarvis
21u30 Stefan Heulot
21u45 Boomknuffelaar
22u00 Rotterdamse keet o.l.v. Von Solo (deel 1) (NL)
23u00 Didi De Paris
23u30 JONG GESTEMD
Hedendaagse hulde aan het vrije woord. (deel 2)
00u30 Silke V
01u00 Hans Claus
01u15 Yasuhiro Yotsumoto (JAP)
01u30 Philip Meersman invite L'Outre Slam (Liège)
02u30 Luk Paard
02u45 Living water Revival
03u15 Kristof (Indigo) Van Hooymissen
03u45 OPEN JAM
21u40 Katrien Van Tichelen
22u00 Dirk Elst
22u30 Tim Ceustermans
22u45 Vincent Van Meenen & Jan Dertaelen
23u15 Jan Anton Gilles
23u30 Frans Vlinderman
23u45 Pelikaan (Ilse Stroobant/Anneleen Van Offel)
00u15 Memxane (KD)
00u30 Derrel Niemeijer (NL)
00u45 Aja Waalwijk (NL)
01u00 Paul Schaaps (NL)
01u15 Peter Posthumus (NL)
01u30 Catelijne Beijst (NL)
01u45 Hans Claus
02u00 Katrien Van Tichelen
02u30 Louise Landes Levi (US)
03u00 CURTAINS CLOSED
bar open from 3pm until 00am30
drank vanaf 15u00 tot 00u30
NA 19u00 ongeveer/from somewhere 7 pm
DJ Mister Man Paul
Vrij Podium FREE STAGE
(mits overleg met DJ!)
(ASK DJ FIRST!!)
OM 20u00 Bart Goeteyn
OM 20u15 Julian De Backer
OM 20u30 Pom Wolff
OM 20u45 Pierre Magis
OM 22u15 tot 23u15 JONG GESTEMD
Hedendaagse hulde aan het vrije woord. (Deel 1)
ARTIST AREA
with/met
Karma Suckt
Bram Van Looveren
De Keuze van de Artiest
Bert Lezy (ov)
David Vandepitte (ov)